Üye Girişi Üyelik
0

Ödeme ve Teslimat

ÖDEME

Kredi Kartı ile ödeme

Tüm bankaların Visa ve Master Card'ları ile ödemenizi hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz, yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı tutulmaz.

Havale/EFT ile ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi "Havale ile ödeme" seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı Banka Hesap Numaralarımıza gönderebilirsiniz.

Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girerek havale işleminizi gerçekleştirimiz. Havale işleminizi gerçekleştirdikten sonra Havale Bildirim Formu'nu doldurmayı unutmayınız.

TESLİMAT

Ürünler, sipariş onaylandıktan sonraki 3 (üç) iş günü içerisinde kargoya verilir. Saat 15:00' den sonra verilen siparişleriniz, Resmi tatil ve Bayram günlerine rastlayan siparişleriniz takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir. Teslimat alanımız Türkiye sınırları dahilinde bulunan tüm il ve ilçeleri kapsamaktadır. Siparişiniz anlaşmalı olduğumuz kargo firması tarafından vermiş olduğunuz teslimat adresine yollanır. Adresinizde bulunmamanız durumunda kargo yetkilisi tarafından, siparişinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde şubeye giderek ürünü teslim almazsanız paketiniz kargo şirketi tarafından şirketimize iade edilir.

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için paketinizi, teslim aldığınız an kargo yetkilisinin yanında açıp kontrol etmenizi öneriyoruz. ürününüzde hasar olması ya da eksik ürün olması durumunda kesinlikle ürünü teslim almayınız ve kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyerek ürünü bize geri gönderiniz.

Kargo gönderim süresi ortalama 3 ile 7 gündür. İl ve ilçelere göre farklılık gösterebilir.

Sipariş Takibi

Siparişinizin durumunu üye girişi yaptıktan sonra Siparişlerim bölümünden takip edebilirsiniz.